Про нас
PROGRESS - це платформа для розвитку, де зібрана корисна інформація, яка мотивує сучасного медика до саморозвитку та пізнання нового, поглиблення своїх професійних знань.
Головна мета - створення зручного ресурсу, в якому можна знайти чинні у світі та Україні медичні протоколи, гайдлайни та рекомендації, інформацію про поширені фармпрепарати, останні новинки зі світу медицини.

Медична платформа Прогрес — є офіційним зареєстрованим Провайдером БПР. Заходи Прогрес, усі учасники Заходів та їхні сертифікати реєструються у системі БПР. Це означає, що за відповідні освітні проекти учасники отримують бали БПР, які враховуються до їхнього портфоліо.
З переліком Провайдерів та Заходів можна ознайомитись на сайті: https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr

Кому це цікаво?

Студентам-медикам, інтернам, практикуючим лікарям. Також ми пропонуємо Вашій увазі цікаві лекції з людьми, які досягли успіху в медицині і готові поділитись своїм досвідом з молоддю. Вам будуть доступні різноманітні воркшопи, школи та багато іншого.

Якщо Ви прагнете бути кращими, бажаєте удосконалити свій професіоналізм - Ви рухаєтесь у правильному напрямку, а наша платформа дасть ключ до вдосконалення кожному.

PROGRESS'уй з нами!
Перевірка дійсності сертифікату БПР
Для перевірки необхідно перейти за посиланням та перевірити наявність учасника у списку