Розповсюджені запитання
Як взяти участь у заходах для лікарів від платформи Progress?

Оберіть подію, яка вас цікавить, та один з представлених на сайті пакетів участі. Заповніть реєстраційну форму, оплатіть участь. Оплата можлива карткою будь-якого банку та карткою «Є-Підтримки».Чи можу я бути впевненим/впевненою, що освітні заходи для лікарів офіційними та я отримаю сертифікат з балами БПР після навчання?
Так, у цьому можна бути впевненим на 100%. Платформа Progress є зареєстрованим провайдером БПР в Україні. Наш реєстраційний номер 023. Вся Інформація про провайдерів та заходи доступна у вільному доступі на сайті Адміністратора БПР (Центру Тестування).Я зареєструвався (-лась) на подію, коли і що мені очікувати далі?

Після успішної реєстрації та оплати на вказану вами електронну скриньку буде надіслано лист-підтвердження. Перевіряйте папки «Спам» та Реклама».

У якому форматі відбуваються освітні події для лікарів?

Фахові школи та наукові конференції, тренінги відбуваються в онлайн форматі в режимі прямої трансляції, офлайн або гібридному форматах – це зазначено на сайті кожної події.

Як я зможу переглянути конференцію (фахову школу)?На електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації, напередодні заходу буде надісланий лист з усіма інструкціями та посиланням на особистий кабінет, де буде відбуватись трансляція.Як не пропустити важливу інформацію?

Найважливіші новини ми повідомлятимемо через електронну пошту або Viber.

Скільки балів передбачає сертифікат учасника?


Для фахових шкіл: за участь в одному дні нараховується 10 балів, у двох – 20.

Для наукових конференцій: за участь в одному дні нараховується 5 балів, у двох – 10.Як отримати сертифікат?Умовою отримання сертифікату для фахових шкіл є успішне складання тестування (70% і більше правильних відповідей), кількість спроб на проходження тестування – 3, для наукових конференцій – заповнення форми зворотного зв'язку протягом 48 годин після закінчення трансляції.Сертифікат буде надісланий усім учасникам, які виконали зазначені умови, протягом 20 робочих днів після завершення заходу.У випадку невиконання вищезазначених умов, учаснику видається сертифікат слухача без балів БПР.Чи зможу я подивитися подію у записі?

Так, у вас буде 30 днів вільного доступу до запису заходу, якщо ви обрали відповідний пакет участі.Чи зможу я задати питання спікерам у прямому ефірі?

Так, у вас буде така можливість. Ви зможете зробити це в чаті учасників в особистому кабінеті.Не можу знайти сертифікат, запис події або не можу ввійти у свій особистий кабінет. Що робити?
У такому випадку сконтактуйте з нами зручним для вас способом. Зателефонуйте контакт-менеджеру платформи Оксані за номером 38 (097) 587-67-88 у період понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00. Також ви можете написати нам у соціальних мережах або на пошту progressplatf@gmail.com.У мене є промокод, як я можу його використати?

Введіть його у відповідному полі «промокод» під час реєстрації та отримайте знижку.Якщо я студент(-ка), чи можу я взяти участь у школі?

Звичайно! Ви можете зареєструватися за будь-яким представленим пакетом учасника.