БЛОК 1: Спірометрія. Пікфлоуметрія
1. Основа діагностики обструктивних захворювань - це не просто аускультація та досвід, а об’єктивні дані. У цьому блоці розбираємо: як правильно проводити спірометрію, коли доцільно використовувати пікфлоуметрію, як інтерпретувати результати, та що з ними робити в реальній практиці.
2. Q&A сесія з куратором основі першого блоку
Перейти до лекціїБЛОК 2: Менеджмент бронхіальної астми
3. Діагноз - це лише початок. Як персоналізувати лікування, працювати з тригерами, пояснити пацієнту роль контролю БА та обрати терапію відповідно до ступеня тяжкості? Систематизуємо підходи згідно з актуальними рекомендаціями - без «води» і з урахуванням реальних клінічних викликів.
4. Q&A сесія з куратором основі другого блоку
Перейти до лекціїБЛОК 3: Менеджмент хронічного обструктивного захворювання легень
5. Хронічне обструктивне захворювання легень - це завжди про коморбідність, пацієнтів з «анамнезом» і потребу в індивідуальному підході. У цьому блоці - фокус на стратифікацію ризиків, терапевтичні стратегії, роботу з загостреннями та нюанси спостереження за пацієнтами.
6. Q&A сесія з куратором основі третього блоку
Перейти до лекціїБЛОК 4: Доставкові пристрої, інгаляційна терапія, небулайзерна терапія
7. Правильний пристрій - половина успіху. Говоримо про різні типи інгаляторів, особливості їхнього використання, помилки пацієнтів і як їх запобігти. Розбираємо, коли варто призначати небулайзер, а коли - змінити підхід. Техніка подачі ≠ техніка лікування - покажемо, як об’єднати обидві.
8. Q&A сесія з куратором основі четвертого блоку
Перейти до лекції